Atbalsts Ukrainas civiliedzīvotājiem Ukrainā

AZOV pulka kareivei Gerdai

Ukraiņu Azovas pulka kareive Gerda, drosmīgi aizstāvot Mariupoli, bija aplenkumā “Azovstaļ” un pēc tam gadu pavadīja krievu gūstā.
Mēs atbalstām Gerdu un vēlamies palīdzēt realizēt viņas sapni - kļūt par māti. Palīdzi arī Tu ziedojot!
Mākslīgā apaugļošana (un ar to saistītās procedūras) Ukrainā maksā 6000 eiro. Šis ziedojuma apjoms būtu tikai maza daļa no tā, ko spējam darīt Ukrainas karavīru labā!

Sākotnēji plānotās izmaksas: 6000 eiro
ZIEDOT PROJEKTAM

Palīdzība Hersonai

Esam saņēmuši vairākus lūgumus pēc atbalsta no Hersonas – no armijas, slimnīcas un iedzīvotājiem, kas palikuši bez mājvietas un mitinās bumbu patvertnēs, tādēļ jau atkārtoti dodamies ceļā uz Hersonu. Ar ziedotāju atbalstu esam sarūpējuši sadzīves tehniku un dažādas ikdienas sadzīvē nepieciešamas lietas, lai palīdzētu izturēt pagaidu dzīvi bumbu patvertnēs. Bet šāda palīdzība nepieciešama regulāra, jo karš nav paredzams.
Palīdzi mums kopā nodrošināt regulāru humāno kravu nogādāšanu Hersonai.

ZIEDOT PROJEKTAM

Mikroautobuss veterānu asociācijai

Esam saņēmuši Ukrainas veterānu asociācijas lūgumu pēc palīdzības - pasažieru mikroautobuss ar 18 sēdvietām. Tas paredzēts veterānu un to ģimenes locekļu pārvadāšanai, lai nodrošinātu to nokļūšanu līdz valsts iestādēm, veterānu centriem, medicīnas iestādēm, reabilitācijas un fizioterapijās centriem un uz citiem pasākumiem, kurus organizē veterānu centrs “Veterans HUB Odesa”. Mikroautobuss nodrošinās veterānu transportēšanu uz sporta sacensībām, militāri patriotiskās izglītības pasākumiem un dos iespēju piedalīties piemiņas pasākumos un atvadu ceremonijās, kuros piemin kritušos aizstāvjus krievijas un Ukrainas karā.

Mērķis: mikroautobuss UA veterānu asociācijai.

Plānotās projekta izmaksas: 5500 eiro (mikroautobusa iegāde 4000, degviela, remontdarbi, administratīvie izdevumi 1500)

ZIEDOT PROJEKTAM